School Life / Skoollewe

WP Landlopers

Die WP Landloop byeenkoms het plaasgevind op Saterdag, 11 Augustus. Ons leerders het baie goed presteer.  Westcliff het 4 dogters en 9 seuns in die WP Span. Ons het in totaal 7 medaljes gewen. Baie geluk julle!  

Weskus Sport Day

Westcliff het Saterdag, 4 Augustus deel geneem aan Weskus se sportdag.  Ons het baie goed presteer.  Die uitslae is soos volg: Netbal: Wen 13-8 teen Weskus Verloor 7-4 teen Van Kervel Wen 10-6 teen Batavia Westcliff het die Netbal algeheel gewen. Rugby: o/19 Wen 12-10 teen Weskus Sokker: o/19 Wen 2-1 teen Weskus o/19 Wen 3-1…

Westcliff PTA Dance

Please support our PTA Dance happening on Friday, 17 August. All funds raised goes towards our feeding scheme. Cost:  R150 per couple R80 per person Bring own refreshments Contact Mr Heyns at the school for more information

T-Tep Competition

Our 4th year boys did really well at this years T-Tep Competition which was held in Johannesburg this week. JP Hendricks got first place in the spray painting category and Neil Swart came second. Our head boy, Keanen Ahrendse, placed third in the panel beating category. Well done boys!

Landloop – SONE Kampioenskappe

Ons landloop leerders het uitstekend gedoen by die SONE Kampioenskappe Woensdag, 1 Augustus. Uitslae soos volg: o/15 Meisies 1 – Donay Fisher o/16 Meisies 1 – Monique Smit 2 – Andrea Klaasen 3 – Rutin Arendse 0/17 Meisies 1 – Stacy-Lee Andrews 2 – Amber Amos 0/15 Seuns 1 – Nathan Hoffman 3 – Theorique Louw o/17…

Netball Match

Westcliff School had a very successful sporting week.  Not only did the first rugby team beat Jan Kriel, but both our netball teams won their matches.  Our first netball team beat Jan Kriel 11-6 and our second team beat them 4-1. Well done girls!